Türkiye'de Replika Ürünü Satılan Markalar

Yazar monzamark 09/01/2019 0 Yorumlar Alışveriş,

Replika ürünler pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Nedeni ise orijinal ürünler için ciddi bütçelerin harcanması gerektiğidir. Bu nedenle de kişiler orijinal ürünleri satın almak yerine replika ürünlere yönelmektedir. Uzun yıllardan beri Türkiye'de replika ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Bunların başında ise ayakkabı, çanta ve saat gelmektedir. Özellikle ayakkabı konusunda çok fazla firma üretim ve satış gerçekleştirmektedir. Türkiye genelinde en çok replika ürünü satılan markalar ve bu markaların detaylandırmış olduğu ürünler ise aşağıda yer almaktadır.

 

 

Rolex

 

Saat konusunda dünyaya açılmış olan Rolex'e ait rolex replika ürünler Türkiye'de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin orijinali ile birebir üretilmesi ve ayırt edilemeyecek kadar benzer olması, kullanıcıların bu markaya yönelmesinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda Rolex dünyanın en kaliteli saat üreticilerinin arasında yer almaktadır. Tasarımları da hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından çok beğenildiğinden dolayı bu markaya eğilim oldukça fazladır.

 

 

Chanel

 

Chanel replika ürünler arasında en çok kadınlar bu markayı tercih etmektedir. Saat, çanta ve ayakkabı konusunda kaliteli ve değişik tasarımlar ortaya koyan Chanel, kadınların şık giyinmesi için elinden geleni yapmaktadır. Zarafet konusunda oldukça önemli bir marka olan Chanel'in replika ürünleri Türkiye'deki kadınlar tarafından büyük rağbet görmektedir. Fiyatların da uygun olması ve kombinlere yer verilmesi de kullanıcıların talebini artırmaktadır.

 

 

Guess

 

Guess replika ürünler arasında yine çok tercih edilen markalardan biri de Guess markasıdır. Özellikle replika saat konusunda oldukça başarılı olan bu markanın saatleri çok fazla talep görmektedir. Hem kadınlara hem de erkeklere uygun saat üretimi gerçekleştiren Guess'in pek çok ürünü replika satışı gerçekleştiren firmaların vitrinlerini süslemektedir. Çanta alanında da bu markaya ait çeşitler oldukça fazladır. Çanta konusunda alışveriş çılgınlığı yaşayan kadınlar Guess markasına ait çanta ve cüzdanlara aşırı ilgi göstermektedir.

 

 

Gucci

 

Gucci replika ürünler arasında yine çok tercih edilen markalardan biri de Gucci'dir. Kazak, saat, çanta, kemer, ayakkabı gibi pek çok kategoride ürün satışı yapan Gucci markasına ait replika ürünler Türkiye'de çok rağbet görmektedir. Genellikle erkekler Gucci markasının replika ürünlerine daha fazla ilgi gsötermektedir.

 

 

Tommy Hilfiger

 

Bir dünya markası olan ve pek çok ürünü ile beğeni toplayan Tommy Hilfiger'a ait replika ürünler hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından çok büyük ilgi görmektedir. Çanta, ayakkabı, sweat, kazak, gömlek ya da saat gibi pek çok kategoride ürüne imza atan Tommy Hilfiger markası replika ürün alanında sükse yapmaya devam etmektedir. Oldukça şık babetleri, spor ayakkabıları, saatleri ve çantaları ile ön planda olan Tommy Hilfiger replika ürünler her yaşa ve her bütçeye de hitap etmektedir. Uzun yıllardır bu markanın replika ürünleri ön sıralarda yer almaya da devam etmektedir.

Bir yorum yazın